Oferujemy szybką i transparentną wycenę towaru zarówno klientom detalicznym, jak i hurtowym. By jej dokonać, nie jest konieczna osobista wizyta w naszym punkcie obsługi – wystarczy, że prześlesz nam zdjęcie materiału drogą mailową, a my dokonamy wstępnej oceny jego wartości. Kolejne działania, w tym profesjonalne badanie w laboratorium i wgląd do aktualnego kursu walut i metali szlachetnych pozwolą nam precyzyjnie wycenić złożony przez ciebie towar.
Naszym klientom proponujemy rozliczenie na preferencyjnych warunkach – gotówką, lub przelewem bankowym. Po dokonaniu transakcji gwarantujemy wystawienie faktury VAT, jak i niezbędnych zaświadczeń, w tym karty złożenia odpadku.
Jak najbardziej korzystną wycenę katalizatorów oferujemy każdemu z naszych klientów – niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, jakie prowadzą. Każdemu, zainteresowanemu kontrahentowi proponujmy również zapoznanie się z cennikiem naszych usług w formacie PDF, a także tablet z aplikacją dedykowaną wycenie katalizatorów. Dokonując skupu katalizatora u nas możesz być pewien, że podejmiemy z tobą współpracę o maksymalnie zyskownych dla ciebie warunkach.

123