Lublin to jedno z najważniejszych miast wschodniej Polski. Znajduje się na terenie historycznej krainy – Małopolski, będąc drugim co do wielkości miastem tego regionu. Jak na miasto tych rozmiarów, Lublin wydaje się dość słabo skomunikowany z resztą kraju. Transport drogowy w obrębie miasta również wydaje się pozostawiać wiele do życzenia.

Problemy drogowe w Lublinie

W XX wieku ruch uliczny w Lublinie był dosyć ograniczony, przez co zaniedbano rozbudowę ulic. Problem pojawił się w latach dwutysięcznych, kiedy szybko zaczęło przybywać samochodów. Obecnie miasto boryka się z niewystarczająco rozbudowaną siecią dróg oraz niedostatkiem miejsc parkingowych.

Przemysł motoryzacyjny

Pozostając w temacie pojazdów mechanicznych, warto wspomnieć o istniejących w Lublinie kiedyś i dziś zakładach produkcyjnych. W czasach PRL funkcjonowała tu Fabryka Samochodów Ciężarowych, przez wiele lat produkująca m.in. samochody marki Daewoo. Dzisiaj przemysł motoryzacyjny w Lublinie związany jest głównie z firmą Ursus, produkującą ciągniki oraz chińskie pick-upy. Pojazdy wyjeżdżające z fabryki w dużej mierze przeznaczone są na eksport, jednak wiele z nich pozostaje w mieście. Dlatego też w skupie katalizatorów w Lublinie najczęściej spotykane są podzespoły z ciężkich pojazdów mechanicznych. Jak jednak wspomniano, w ostatnich kilkunastu latach znacząco wzrósł również ruch aut osobowych, stąd też skup katalizatorów w Lublinie oferuje odkupienie podzespołów także właścicielom tego typu aut.

Lista skupów katalizatorów w Lublinie.

Brakuje twojej firmy? Napisz do nas na kontakt@motoreklama.pl

Znajdź naszych przedstawicieli w swoim mieście:

123