Głównie ze względu na swoje położenie, Radom to miasto o istotnym znaczeniu. Miejscowość nie tylko leży w centralnej części kraju, ale również nieopodal stolicy. Radom stanowi także ważny węzeł komunikacyjny, ze względu na skrzyżowanie na terenie miasta dróg krajowych.

Centralny węzeł komunikacyjny

Z powodu swojego położenia, Radom jest węzłem łączącym wszystkie strony kraju. Przez miasto przebiegają m.in. drogi krajowe nr 7,9 i 12. W Radomiu istnieją również 3 stacje kolejowe, przez które przejeżdżają głównie pociągi kierujące się do Warszawy. Pociągiem z Radomia dojechać można też do Krakowa, Lublina, czy Łodzi.

Komunikacja wewnątrz miasta

Wewnętrzną sieć drogową Radomia należy uznać za dobrze rozwiniętą. Niezwykle ważną inwestycją była budowa obwodnicy miasta, która znacząco zmniejszyła ruch w centrum. Ponadto, w Radomiu działa również sprawnie funkcjonująca komunikacja miejska, oparta na liniach autobusowych.
Pod względem zamożności mieszkańców, Radom jest mocno zróżnicowanym miastem. Stąd też po drogach jeżdżą zarówno nowe auta klasy premium, jak i wiele starszych modeli pojazdów. Nasz skup katalizatorów w Radomiu przyjmie od Państwa każdy model katalizatora, niezależnie od jego wieku.

Lotnisko w Radomiu

Na terenie Radomia znajduje się również port lotniczy. Swego czasu z pewnością wpływał on na zwiększenie liczby osób odwiedzających Radom. Obecnie jednak lotnisko nie obsługuje żadnych połączeń cywilnych. Warto wspomnieć o cyklicznie organizowanym na radomskim lotnisku wydarzeniu, jakim jest Radom Air Show. Jest to okazja do podziwiania statków powietrznych, prezentacji samolotów oraz naziemnych wystaw wojskowych.

Lista skupów katalizatorów w Radomiu.

Brakuje twojej firmy? Napisz do nas na kontakt@motoreklama.pl

Znajdź naszych przedstawicieli w swoim mieście:

123