Zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa wielkopolskiego do skorzystania z naszej oferty skupu katalizatorów z wkładami metalicznymi, ceramicznymi i z monolitem ceramicznym. Nasze punkty obsługi klienta znajdują się w okolicach miast takich jak Poznań, Kalisz, Konin, Leszno.

Wstępną wycenę usługi możemy wykonać już na podstawie zdjęcia twojego katalizatora, które możesz przesłać do nas mailem. Następnie, dostarczony materiał poddamy szczegółowemu badaniu z udziałem najlepszych fachowców ze światowych laboratoriów. Zbadany materiał poddajemy w końcu przerobowi, podczas którego możesz być obecny – wszystko po to, aby zapewnić całemu procesowi maksymalną przejrzystość.

Poza skupem katalizatorów, proponujemy państwu również profesjonalny przerób monolitu ceramicznego oraz reaktorów katalitycznych. Każde z naszych działań opieramy o zasady prawidłowego recyklingu, poparte certyfikatami i zezwoleniami. Nasz skup katalizatorów w województwie wielkopolskim to gwarancja najwyższej jakości usług.

Lista skupów katalizatorów w województwie wielkopolskim.

Brakuje twojej firmy? Napisz do nas na kontakt@motoreklama.pl

Znajdź naszych przedstawicieli w swoim województwie:

dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

123