Stolica Wielkopolski, uznawana jest za jedno z najbardziej innowacyjnych miast w Polsce. Standard życia mieszkańców, budżet miasta oraz komunikacja drogowa również wyrastają ponad krajową średnią.

Naturalne bogactwo Poznania

Stolica Wielkopolski to miasto łączące gęstą, nowoczesną zabudowę z bogactwem natury. Na uwagę zasługują zwłaszcza dwa jeziora: Maltańskie i Rusałka, nad którymi Poznaniacy i turyści spędzają ciepłe weekendy. Nie można również zapominać o przepływającej przez miasto Warcie, która jest jedną z najdłuższych rzek w Polsce.

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wielu Polakom, jak i Europejczykom z innych państw, Poznań kojarzy się przede wszystkim z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Jest to największy organizator tego typu imprez w tej części Europy. Każdego roku w istniejących od niemal 100 lat MTP odbywa się kilkadziesiąt wydarzeń.

Transport w Poznaniu

W mieście tej wielkości co Poznań oczywistością jest obecność tramwajów i autobusów. Ponadto, dobrze rozwinięta jest oczywiście komunikacja drogowa. Przez miasto przebiega autostrada A2, która stanowi jedną z jego obwodnic. Ponadto, Poznań jest niejako łącznikiem między Polską a Europą Zachodnią. Wszystko dzięki autostradowemu połączeniu z Berlinem, do którego ze stolicy Wielkopolski można dotrzeć w kilka godzin.

Troska o poznańskie powietrze

Z racji, że Poznań przecina wiele dróg szybkiego ruchu, jakość powietrza w mieście jest bardzo zagrożona. Stąd też przywiązuje się wagę do tego, aby redukować poziom spalin. Ma temu służyć m.in. wymiana zużytych katalizatorów. Pozornie może się to wydawać drogim zabiegiem, gdyż ceny nowych podzespołów nie są niskie. Jednakże, jeśli odwiedzą Państwo skup katalizatorów Poznań, ażeby odsprzedać zużyty podzespół, ostateczne koszty okażą się całkiem znośne.

Lista skupów katalizatorów w Poznaniu.

Brakuje twojej firmy? Napisz do nas na kontakt@motoreklama.pl

Znajdź naszych przedstawicieli w swoim mieście:

123