Skup katalizatorów w naszym wykonaniu to gwarancja najwyższej jakości usług. Oferujemy skup katalizatorów z wkładem metalowym, ceramicznym, monolitem ceramicznym, ale i przetwórstwo reaktorów katalitycznych. Zależy nam, ażeby współpraca z każdym klientem od samego początku była przejrzysta i oparta na zaufaniu, wobec czego umożliwiamy uczestnictwo w procesie badawczym towaru, jak i jego przerobie. Naszym klientom oferujemy także próbkę materiału, dostarczaną w niewielkim pojemniku. Każdy z naszych kontrahentów może liczyć także na dokładną wycenę materiału, na podstawie aktualnych notowań walut i metali szlachetnych na giełdzie światowej.
Możesz być pewien, że do twojego zlecenia podejdziemy w sposób w pełni fachowy – niezależnie, czy kierujesz małym, czy dużym przedsiębiorstwem. Osobom prywatnym proponujemy doradztwo w zakresie znalezienia partnera do sprzedaży indywidualnej. Decydując się na skup katalizatorów w naszej firmie masz gwarancję szybkiej, profesjonalnej usługi z zachowaniem zasad troski o środowisko naturalne. Wyróżniamy się nie tylko profesjonalizmem, ale i odpowiedzialnością, czego potwierdzeniem są certyfikaty konieczne dla prowadzenia naszej działalności.

Znajdź naszych przedstawicieli w swoim województwie:

dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

123